KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13347193
nr 1334 7193
Elis Ã…slund
(1872-1956), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -37, Vattendrag. Olja på pannå, 40x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:12:13
29/6 17:03:32
Elis Ã…slund
Läs mer om Elis Ã…slund